Mentoring z Romanem Kawszynem 1:1

Strona główna / Mentoring z Romanem Kawszynem 1:1

Mentoring z Romanem Kawszynem 1:1

🔥 Odkryj wyjątkową ofertę mentoringu 1:1 z Romanem Kawszynem.

Roman Kawszyn to doświadczony mentor z akredytacją EIA EMCC, jednej z dwóch wiodących organizacji akredytujących mentorów i coachów na świecie. Specjalizuje się w indywidualnym wsparciu w obszarach kluczowych dla sukcesu sprzedażowego:

  • kompetencje prowadzenia rozmów z klientami,
  • negocjacji,
  • pozyskiwania klientów,
  • rozwijania kompetencji związanych z tożsamością sprzedażową,
  • budowania trwałych relacji
  • oraz osobistego rozwoju i motywacji.

Jego skuteczność oparta jest na połączeniu różnorodnych metod mentoringowych, w tym twardego i life mentoringu, life i shadow coachingu.

🔝 Innowacyjne narzędzia, jakie stosuje Roman w pracy z mentee opierają się m.in. na takich koncepcjach jak NVC (nonviolent communication) oraz badanie talentów Instytutu Gallupa, dostosowanych do pracy indywidualnej. Podczas pracy z mentee Roman korzysta z całego kompendium kompetencji sprzedażowych, których uczy z powodzeniem siły sprzedaży już od ponad 18 lat w Polsce, Europie, USA i w Azji 🌐.

Nasza oferta skierowana jest do profesjonalistów z obszaru handlu 💼, sprzedaży 🛍️, doradztwa i zarządzania 📊, którzy pragną osiągnąć wyjątkowe rezultaty poprzez dedykowane wsparcie indywidualne.

Aby rozpocząć proces mentoringu, zapraszamy do zamówienia darmowej sesji próbnej 🆓, trwającej 45 minut, podczas której Roman Kawszyn wraz z mentee określą zakres mentoringu i wspólnie podejmą decyzję o dalszej współpracy.

Po sesji próbnej mentee ma możliwość zakupu pakietu 6 sesji, umożliwiających kontynuację intensywnego rozwoju. Koszt jednej sesji to 800 zł netto.

📞 Aby uzyskać szczegółowe informacje i umówić sesję próbną, prosimy o kontakt tel. 500176605 (Arleta Kawszyn)

Szczegóły Mentoring z Romanem Kawszynem 1:1

Darmowa sesja próbna

Średni czas trwania spotkania 45 minut

Umów dla siebie lub swojego Zespołu

Zaufali nam

Dołącz do
newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych szkoleniach, wydarzeniach, live'ach i webinarach podaj swój adres email.