Strona główna / Teach Art

Teach Art

To nowa i zaskakująca metoda rozwoju kompetencji pracowników firm, które do tej pory głównie korzystały ze szkoleń, konferencji i coachingów.

Polega ona na zmianie poziomu motywacji i umiejętności zespołów pracowniczych przez specjalnie przygotowane spektakle teatralne połączone z mową motywacyjną.

Kategoria rozwoju nazywa się „Teach Art Spectacle®” i w jej ramach funkcjonują dwa spektakle „Nieboski Fakap” oraz „Stefa (dys)Komfortu”, po których uczestnicy mają wychodzić z nowymi siłami do pracy. W sesjach Teach Art Spectacle® uczestniczą głównie przedstawiciele handlowi i pracownicy obsługi klienta, którzy delegowani są przez managerów by finalnie sprzedawali więcej. Do projektu obok trenerów biznesu zaangażowani zostali znani aktorzy tacy jak Paweł Burczyk, Michał Malinowski czy Urszula Dębska.

Pomysłodawcą i twórcą jest firma Al Fianco ® Partners, a scenariusze do sztuk napisali scenarzyści Krystian i Doman Nowakowscy („39 i pół”, „Skrzydlate świnie”).

Premiera pierwszej sztuki odbyła się w grudniu 2017r. w „Teatrze Kamienica” w Warszawie i do tej pory przeszkolonych w ten sposób zostało ponad 4000 pracowników różnych firm.

Metoda Teach Art Spectacle® w zamyśle twórców ma wnieść świeżość i przez zaskoczenie formą dać nową jakość wpływu na rozwój pracowników przyzwyczajonych do tradycyjnych form rozwojowych.

Teach Art Spectacle realizuje cele:

  • Zmiany i wzmocnienia postawy
  • Wzmocnienia kompetencji handlowych
  • Integracji zespołu
  • Wzmocnienia motywacji zespołu

Szczegóły Teach Art

Tytuły spektakli:

“Nieboski Fakap”

“Strefa (dys)komfortu”

Zaufali nam

Dołącz do
newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych szkoleniach, wydarzeniach, live'ach i webinarach podaj swój adres email.